Armando - Armando - Glicée - 'Wasser'- 2015 - nr. 30/30

Armando - Armando - Glicée - 'Wasser'- 2015 - nr. 30/30 kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 150,00

Armando - Armando - Glicée - 'Wasser'- 2015 - nr. 30/30 kopen? Bied vanaf 175!Armando - Armando - Glicée - 'Wasser'- 2015 - nr. 30/30 kopen? Bied vanaf 175!Armando - Armando - Glicée - 'Wasser'- 2015 - nr. 30/30 kopen? Bied vanaf 175!Armando - Armando - Glicée - 'Wasser'- 2015 - nr. 30/30 kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Grafics
FA. (9)

86 verkochte items
  • Armando (1929-2018)
Jaartal2015
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30

Eigenhandig gesigneerde fraaie pigmentdruk van Armando.63-61 cm blad.Slechts dertig exemplaren uitgave !

Zeer goede conditie.In map bewaard.

Dit item is verkocht voor 150,00

Starttijd:28-07-2018 om 14:11
Eindtijd:11-10-2018 om 20:02

Biedingen (1):

Colettevdw
11 okt. / 13:38
€ 150