Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2017 |
Techniek | Giclée |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 61 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 30 |
Giclée op handgeschept katoenpapier
2017
Handgesigneerd en genummerd in potlood
Oplage: 30
Afmetingen beeld: 48 x 39,5 cm
Afmetingen blad: 61 x 50 cm
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Landen, België | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.