Armando - Fantastisch Werk "Ons woeste Land" / maar 30 Exp. Wereldwijd

Armando - Fantastisch Werk "Ons woeste Land" / maar 30 Exp. Wereldwijd kopen? Bied vanaf 195!
Armando - Fantastisch Werk "Ons woeste Land" / maar 30 Exp. Wereldwijd kopen? Bied vanaf 195!Armando - Fantastisch Werk "Ons woeste Land" / maar 30 Exp. Wereldwijd kopen? Bied vanaf 195!Armando - Fantastisch Werk "Ons woeste Land" / maar 30 Exp. Wereldwijd kopen? Bied vanaf 195!Armando - Fantastisch Werk "Ons woeste Land" / maar 30 Exp. Wereldwijd kopen? Bied vanaf 195!
  • Armando (1929-2018)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2016
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit is een zeer Karakteristieke Orginele Litho (Giclee)
van Armando
De Litho is Handgesigneerd en Genummerd door Armando
Het werk is genummerd met ARCHIV (op de foto
staat BAT moet dus ARCHIV zijn) en
komt direct uit het Archief van de uitgever als
goedgekeurd eerste exemplaar (zeldzaam)
Het is een kleine oplage uit 2016 op zwaar handgemaakt katoenpapier gedrukt
Het werk is in nieuwstaat (mint)

Titel: Ons woeste Land
Oplage: maar 30 stuks wereldwijd
Maat: blad: 61,0 x 47,0 cm motief: 48,0 x 36,0 cm

Het werk wordt gratis verzonden binnen Nederland

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland Gratis verzending

Starttijd3-4-2024 om 12:25
Eindtijd9-4-2024 om 19:27
Openingsbod € 195
ObjectlocatieDoetinchem,  Nederland