Armando - Gestalt rot 2016 - handgesigneerde en genummerde Giclée - oplage 30 - Verkocht

Armando - Gestalt rot 2016 - handgesigneerde en genummerde Giclée - oplage 30 kopen? Bied vanaf 145!

Verkoopprijs: € 145,00

Armando - Gestalt rot 2016 - handgesigneerde en genummerde Giclée - oplage 30 kopen? Bied vanaf 145!Armando - Gestalt rot 2016 - handgesigneerde en genummerde Giclée - oplage 30 kopen? Bied vanaf 145!Armando - Gestalt rot 2016 - handgesigneerde en genummerde Giclée - oplage 30 kopen? Bied vanaf 145!

Geplaatst door  bone
FA. (14)

850 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Armando (1929-2018)
Jaartal2016
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Oplage30

Armando.

1929 - 2018

Giclèe op handgeschept  Katoenpapier

Gestalt rot

Jaar: 2016

Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.

Afmetingen blad  : 61,0 x 50,5 cm.

Afmetingen beeld  : 48,0 x 39,5 cm.

kleine oplage: 14/30

Conditie: in mint condition niet eerder ingelijst

vanzelfsprekend is de echtheid van dit werk gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 145,00
Starttijd:12-02-2019 om 01:27
Eindtijd:16-02-2019 om 20:49
RikvdVelden
12 feb. / 15:15
€ 145