Armando - giclee: Bäume

Armando - giclee: Bäume kopen? Bied vanaf 159!
Armando - giclee: Bäume kopen? Bied vanaf 159!Armando - giclee: Bäume kopen? Bied vanaf 159!Armando - giclee: Bäume kopen? Bied vanaf 159!Armando - giclee: Bäume kopen? Bied vanaf 159!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGiclée
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de ZERO, Op-Art & Minimalisme Special special.
Giclee van Armando met de titel: Bäume. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen voorstelling: H48 x b39,5 cm.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 21,95
Naar Duitsland € 21,95
Europese Unie € 21,00
Wereldwijd € 55,00

Openingsbod € 159
ObjectlocatieNaaldwijk,  Nederland
Starttijd28-2-2024 om 21:35
Eindtijd4-3-2024 om 22:33