Armando - ARMANDO. Glicee 2014 -HÄNDE- Gesigneerd/genummerd. Slechts 30 exemplaren! GROOT - Verkocht

ARMANDO. Glicee 2014 -HÄNDE- Gesigneerd/genummerd. Slechts 30 exemplaren! GROOT kopen? Bied vanaf 149!
Grafiek (handgesigneerd)

ARMANDO. Glicee 2014 -HÄNDE- Gesigneerd/genummerd. Slechts 30 exemplaren! GROOT kopen? Bied vanaf 149!ARMANDO. Glicee 2014 -HÄNDE- Gesigneerd/genummerd. Slechts 30 exemplaren! GROOT kopen? Bied vanaf 149!
  • Armando (1929-2018)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Armando.

Zeer kleurrijke glicee van deze in 1929 in Amsterdam geboren kunstenaar.

Dit werk is nu al zeldzaam!!

 Titel: Hände.

 Jaar: 2014.

Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.

Materiaal: Glicee op handgeschept  katoenpapier.

Afmetingen blad: 63 cm. bij 60 cm.

Afmetingen beeld: 49,5 cm. bij 49,5 cm.

 Oplage: Beperkt tot 30 stuks. Dit is  4 / 30,

Ingelijst: nee.

Conditie: Als nieuw en nog niet eerder ingelijst.

ObjectlocatieVoorschoten,  Nederland
Starttijd5-5-2018 om 4:18
Eindtijd11-5-2018 om 21:18
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken