ARMANDO. Glicee 2014 -HÄNDE- Gesigneerd/genummerd. Slechts 30 exemplaren! GROOT - Verkocht

ARMANDO. Glicee 2014 -HÄNDE- Gesigneerd/genummerd. Slechts 30 exemplaren! GROOT kopen? Bied vanaf 149!

Verkoopprijs: € 149,00

ARMANDO. Glicee 2014 -HÄNDE- Gesigneerd/genummerd. Slechts 30 exemplaren! GROOT kopen? Bied vanaf 149!ARMANDO. Glicee 2014 -HÄNDE- Gesigneerd/genummerd. Slechts 30 exemplaren! GROOT kopen? Bied vanaf 149!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Armando (1929-2018)
GesigneerdHandgesigneerd

Armando.

Zeer kleurrijke glicee van deze in 1929 in Amsterdam geboren kunstenaar.

Dit werk is nu al zeldzaam!!

 Titel: Hände.

 Jaar: 2014.

Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.

Materiaal: Glicee op handgeschept  katoenpapier.

Afmetingen blad: 63 cm. bij 60 cm.

Afmetingen beeld: 49,5 cm. bij 49,5 cm.

 Oplage: Beperkt tot 30 stuks. Dit is  4 / 30,

Ingelijst: nee.

Conditie: Als nieuw en nog niet eerder ingelijst.

Dit item is verkocht voor 149,00
Starttijd:05-05-2018 om 04:18
Eindtijd:11-05-2018 om 21:18
Or2010
11 mei / 13:57
€ 149