Armando - Handgesigneerde giclee: Benen - Verkocht

Armando - Handgesigneerde giclee: Benen kopen? Bied vanaf 55!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2016
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30
  • Handgesigneerde giclee op zwaar handgeschept papier
  • Kunstenaar: Armando
  • Titel: Benen
  • Genummerd: 17/30
  • Afmetingen: 61 x 37,5 cm
  • Jaar: 2016

Dit item is verkocht voor 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-11-2022 om 16:38
Eindtijd:07-12-2022 om 19:30
NathanV
02 dec. / 21:35
€ 55