Armando - Handgesigneerde giclée, Flügel

Armando - Handgesigneerde giclée, Flügel kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 130,00

Geplaatst door  R_tsu
FA. (8)

95 verkochte items
  • Armando (1929-2018)
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30

Giclée op handgeschept katoenpapier, 2017

Handgesigneerd en genummerd in potlood

Oplage: 30

Afmetingen beeld: 48,0 x 42,5 cm

Afmetingen blad: 61,0 x 53,5 cm

In perfecte staat

Dit item is verkocht voor 130,00

Starttijd:29-06-2018 om 12:07
Eindtijd:12-07-2018 om 21:40

Biedingen (6):

SaS45
12 jul. / 21:30
€ 130
Zandman01
12 jul. / 21:28
€ 120
SaS45
12 jul. / 21:25
€ 110
Zandman01
12 jul. / 21:25
€ 110
SaS45
12 jul. / 21:17
€ 100
Zandman01
12 jul. / 20:40
€ 95