Armando - Handgesigneerde Giclée - Het regent - Oplage 25

Armando - Handgesigneerde Giclée - Het regent - Oplage 25 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Andere items

Armando - Handgesigneerde Giclée - Het regent - Oplage 25 kopen? Bied vanaf 1!Armando - Handgesigneerde Giclée - Het regent - Oplage 25 kopen? Bied vanaf 1!Armando - Handgesigneerde Giclée - Het regent - Oplage 25 kopen? Bied vanaf 1!Armando - Handgesigneerde Giclée - Het regent - Oplage 25 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Boktor_Art
FA. (4)

Lid sinds 2020
46 verkochte items
  • Armando (1929-2018)
Jaartal2018
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25

Giclée op handgeschept katoenpapier

2018

Handgesigneerd en genummerd in potlood

Oplage: 25

Afmetingen beeld: 48 x 39,5 cm

Afmetingen blad: 61 x 50,5 cm

In perfecte staat

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:25-06-2020 om 08:54
Eindtijd:03-08-2020 om 21:37

Biedingen (8):

Eva-Tine
31 jul. / 11:39
€ 40
Baukevds
31 jul. / 11:39
€ 35
Eva-Tine
31 jul. / 11:39
€ 30
Baukevds
26 jul. / 21:57
€ 15
ruudopdam
26 jul. / 21:57
€ 10
Baukevds
25 jul. / 22:01
€ 5
Fornes
25 jul. / 22:01
€ 3
Baukevds
25 jul. / 21:54
€ 1