Armando - Handgesigneerde giclee: Landschap - Verkocht

Armando - Handgesigneerde giclee: Landschap kopen? Bied vanaf 89!

Verkoopprijs: € 113,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  svalbardart
FA. (19)

Lid sinds 2010
1372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Armando (1929-2018)
Jaartal2016
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30
  • Handgesigneerde giclee op zwaar handgeschept papier
  • Kunstenaar: Armando
  • Titel: Landschap
  • Genummerd: 30/30
  • Afmetingen:  61 x 47 cm
  • Jaar: 2016

Dit item is verkocht voor 113,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-01-2020 om 20:01
Eindtijd:24-01-2020 om 15:50
Biedingen (2)
Movingmountains
24 jan. / 13:50
€ 99
wam1950
24 jan. / 13:14
€ 89