Armando - Handgesigneerde giclee: Wolken - Verkocht

Armando - Handgesigneerde giclee: Wolken kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1379 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2017
TechniekGiclée
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25

  • Handgesigneerde giclee op zwaar handgeschept papier
  • Kunstenaar: Armando
  • Titel: Wolken
  • Genummerd: 1/25
  • Afmetingen:  54 x 61 cm
  • Jaar: 2017

Dit item is verkocht voor 109,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-03-2020 om 18:06
Eindtijd:10-03-2020 om 21:42
marcelmetze
09 mrt. / 20:28
€ 95