Armando - Kleurengiclee op LINNEN--- DER TISCH SLECHTS 25EX!!! - Verkocht

Armando - Kleurengiclee op LINNEN--- DER TISCH SLECHTS 25EX!!! kopen? Bied vanaf 189!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2014
TechniekGiclée
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Zeer bijzondere grote Kleurengiclee op LINNEN uit 2014 van Armando.
Afmetingen werk 73 x 61 cm als nieuw.
Handgesigneerde en genummerde oplage van 25!!
Wordt geleverd met certificaat.
het nummer kan afwijken van de foto

Dit item is verkocht voor 217,35 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-10-2022 om 00:34
Eindtijd:28-10-2022 om 21:48
robj37
28 okt. / 14:28
€ 189