Armando - Kleurengiclee SEASIDE Handgesigneerd

Armando - Kleurengiclee SEASIDE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageBAT
Beschrijving
Prachtige en zeer exclusieve giclee van ARMANDO. Afmeting blad 61x 54 cm in nieuwstaat. Handgesigneerd B.A.T. exemplaar. B.A.T. staat voor Bon a Tirer. dit betekend dat dit de definitieve afbeelding van de giclee is, die als voorbeeld dient voor alle afdrukken. Van deze giclee bestaat dus maar een exemplaar met deze vermelding. Wordt geleverd met echtheidscertificaat. LET OP. Het nummer op de foto komt niet overeen.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,50
Naar Duitsland € 23,50
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

Starttijd15-1-2024 om 8:38
Eindtijd20-1-2024 om 22:54
Openingsbod € 169
ObjectlocatieSneek,  Nederland