Armando - "Krijger "- Giclée -2015 - oplage 25 stuks

Armando - "Krijger "- Giclée -2015 - oplage 25 stuks kopen? Bied vanaf 130!
Armando - "Krijger "- Giclée -2015 - oplage 25 stuks kopen? Bied vanaf 130!Armando - "Krijger "- Giclée -2015 - oplage 25 stuks kopen? Bied vanaf 130!Armando - "Krijger "- Giclée -2015 - oplage 25 stuks kopen? Bied vanaf 130!Armando - "Krijger "- Giclée -2015 - oplage 25 stuks kopen? Bied vanaf 130!Armando - "Krijger "- Giclée -2015 - oplage 25 stuks kopen? Bied vanaf 130!

Geplaatst door  Grafics
FA. (10)

93 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2015
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen43 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie giclée van Armando met intense kleuren .Handgesigneerd.
Op  goede kwaliteit stevig katoenpapier.
Wordt weinig gezien.Oplage slechts van 25 exemplaren.Dit is exemplaar 12/25.
(op de foto is een andermaar  identiek exemplaar te zien)

Niet gelijst geweest

Starttijd:21-01-2022 om 16:44
Eindtijd:30-01-2022 om 20:02
Openingsbod€ 130
AfhalenNee is niet mogelijk
Objectlocatie Markelo, Nederland