Armando - zonder titel

Armando - zonder titel kopen? Bied vanaf 165!
Armando - zonder titel kopen? Bied vanaf 165!Armando - zonder titel kopen? Bied vanaf 165!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2091 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1044)
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
TechniekGiclée
StijlSurrealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

In de laatste 10 jaar van zijn leven bracht Armando samen met Galerie F een serie grafiek uit als Giclée print van zijn doeken. Het werk is zeer mooi van kleur en in  zeer goede staat.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Starttijd:03-06-2022 om 18:44
Eindtijd:17-06-2022 om 21:58
Openingsbod€ 165
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland