FA. (18)

Bram Bogart - aquagravure - 1996 - ingelijst.

Bram Bogart - aquagravure - 1996 - ingelijst. kopen? Bied vanaf 2850!
Bram Bogart - aquagravure - 1996 - ingelijst. kopen? Bied vanaf 2850!Bram Bogart - aquagravure - 1996 - ingelijst. kopen? Bied vanaf 2850!Bram Bogart - aquagravure - 1996 - ingelijst. kopen? Bied vanaf 2850!Bram Bogart - aquagravure - 1996 - ingelijst. kopen? Bied vanaf 2850!Bram Bogart - aquagravure - 1996 - ingelijst. kopen? Bied vanaf 2850!Bram Bogart - aquagravure - 1996 - ingelijst. kopen? Bied vanaf 2850!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

800 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
  • Bram Bogart (1921-2012)
Jaartal1996
TechniekAquagravure
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen53 cm x 75 cm (h x b)
Lijst88.5 cm x 106.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage99
Deze bijzonder fraaie aquagravure van Bram Bogart is gesigneerd en genummerd, oplage 55/99. Het werk is in zeer goede conditie.
De afmetingen zijn;  88.5x106,5 cm lijst 53x75 cm werk.

Bram Bogart (1921-2012)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

800 verkochte items
106.5 cm
88.5 cm
75 cm
53 cm
Sluit over 6d 3u 15m 15s
Openingsbod€ 2850
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:20-06-2022 om 16:57
Eindtijd:02-07-2022 om 20:18