BRAM BOGART (1921 - 2012) "Moderne compositie" - Litho - Getekend en gedateerd 1988 - Epreuve d'artiste - 50 x 70 cm Kader: 92x77 cm.
Erg groot en ingekaderd achter glas, daarom moeilijk op te sturen. Afhalen kan in Brasschaat of Boom. Levering mogelijk mits redelijke meerkost, kan afgesproken worden.
Zeer Goed