Bram van Velde - Abstract composition

Bram van Velde - Abstract composition kopen? Bied vanaf 325!
Bram van Velde - Abstract composition kopen? Bied vanaf 325!Bram van Velde - Abstract composition kopen? Bied vanaf 325!Bram van Velde - Abstract composition kopen? Bied vanaf 325!Bram van Velde - Abstract composition kopen? Bied vanaf 325!Bram van Velde - Abstract composition kopen? Bied vanaf 325!Bram van Velde - Abstract composition kopen? Bied vanaf 325!
  • Bram van Velde (1895-1981)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekLitho
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk op Japans papier van Bram van Velde.
Hand-gesigneerd  en genummerd.
In prima conditie.

Kan in een koker worden verzonden of opgehaald.

Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 38,80

Starttijd3-11-2023 om 21:21
Eindtijd12-11-2023 om 19:53
Openingsbod € 325
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland