Bram van Velde - "Forêt" - 1970 - E.A. - 65 x 48 cm - Verkocht

Bram van Velde - "Forêt" - 1970 - E.A. - 65 x 48 cm kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Bram van Velde - "Forêt" - 1970 - E.A. - 65 x 48 cm kopen? Bied vanaf 275!Bram van Velde - "Forêt" - 1970 - E.A. - 65 x 48 cm kopen? Bied vanaf 275!Bram van Velde - "Forêt" - 1970 - E.A. - 65 x 48 cm kopen? Bied vanaf 275!Bram van Velde - "Forêt" - 1970 - E.A. - 65 x 48 cm kopen? Bied vanaf 275!
  • Bram van Velde (1895-1981)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1970
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEpreuve d'Artiste
Litho uit 1970 van Bram van Velde. De litho heeft als titel "Forêt" en meet 65 x 48 cm. Komt uit de collectie van Henk de Jager.  De litho verkeert in topconditie. Het werk is nooit eerder ingelijst geweest.
Wordt opgestuurd in een stevige koker.
Binnen Nederland € 9,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

ObjectlocatieGouda,  Nederland
Starttijd29-11-2023 om 8:25
Eindtijd10-12-2023 om 20:05
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken