Gerard Hordijk - studie van vrouwen
Johannes Moesman - Treintjes: Twee x aquarel/potlood
Cornelis Bavelaar - Bavelaar Diorama Kijkkast 19e Eeuw Volkskunst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie gesigneerde 7 kleuren lithografie - beeldformaar 42 x 30 cm - oplage 6/120 - afgebeeld in de catalogus "les Lithographies de Bram van
Velde nr 110 - pag 128 "- gedruk t bij Pierre Badey, te Parijs
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam.zo, Nederland |
Objectlocatie | Amsterdam.zo, Nederland |
Starttijd | 8-8-2017 om 11:54 |
Eindtijd | 13-8-2017 om 3:54 |