Isaac Israels - Acht tekeningen
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Inkttekening op krant van Cees Bantzinger. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen papier: H17 x 10 cm. Afmetingen voorstelling: H16 x b8,5 cm. Conditie: Voorstelling is in goede staat. Langs de onder- en bovenrand licht verkleurd. De onderrand is wat kreukelig.
Het werkje kan op risico van de koper in een envelop, tussen karton, worden verzonden voor 5,50 euro binnen Nederland.
ZZTEK
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 23-1-2018 om 12:07 |
Eindtijd | 29-1-2018 om 20:07 |