Charles Eyck - Litho - 'Langhoornrunderen' - 1958 - niet ingelijst - Verkocht

Charles Eyck - Litho - 'Langhoornrunderen' - 1958 - niet ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Charles Eyck - Litho - 'Langhoornrunderen' - 1958 - niet ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Charles Eyck - Litho - 'Langhoornrunderen' - 1958 - niet ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Charles Eyck - Litho - 'Langhoornrunderen' - 1958 - niet ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Charles Eyck - Litho - 'Langhoornrunderen' - 1958 - niet ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Charles Eyck - Litho - 'Langhoornrunderen' - 1958 - niet ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
  • Charles Eyck (1897-1983)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1958
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 62 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Fraaie litho door Charles Eyck.

Voorstelling van een groot repeterend aantal langhoornrunderen.

Losbladig,

Beeldafmeting 49x34, bladafmeting 62x47

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Charles Eyck '58'

Gewoon goede staat volgens de ouderdom - NIET vergeeld - Steeds bewaard in kunstmap
Binnen België € 11,00