| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1958 |
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 62 x 47 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie litho door Charles Eyck.
Voorstelling van een groot repeterend aantal langhoornrunderen.
Losbladig,
Beeldafmeting 49x34, bladafmeting 62x47
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Charles Eyck '58'
| Conditie | |||
| Conditie | Goed | ||
| Gewoon goede staat volgens de ouderdom - NIET vergeeld - Steeds bewaard in kunstmap | |||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wolvertem, België | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 5 kg.
| Garantie | |||