Chris de Moor - Aquarel 1958

Chris de Moor - Aquarel 1958 kopen? Bied vanaf 70!
Chris de Moor - Aquarel 1958 kopen? Bied vanaf 70!Chris de Moor - Aquarel 1958 kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  Mijnders

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Chris de Moor (1899-1981)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1958
TechniekAquarel
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 48 cm (h x b)
Lijst46.5 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel van een baai bij een meer met  gebouw, dorp en cipressen. Waarschijnlijk Abruzzi, Italië, in passe-partout , achter glas in originele lijst. In potlood gesigneerd linksonder 1958 GM op de aquarel.

Aquarel van een baai bij een meer met cypressen. Waarschijnlijk Abruzzi, Italië, in passe-partout , achter glas in originele lijst. In potlood gesigneerd linksonder 1958 GM op de aquarel.

Starttijd:30-05-2022 om 15:49
Eindtijd:13-06-2022 om 19:52
Openingsbod€ 70
ObjectlocatieDen Haag, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie