Chris de Moor. -LANDSCHAP I- Lithografie. Handgesigneerd en genummerd. - Verkocht

Chris de Moor. -LANDSCHAP I- Lithografie. Handgesigneerd en genummerd. kopen? Bied vanaf 47!

Verkoopprijs: € 47,00

Chris de Moor. -LANDSCHAP I- Lithografie. Handgesigneerd en genummerd. kopen? Bied vanaf 47!Chris de Moor. -LANDSCHAP I- Lithografie. Handgesigneerd en genummerd. kopen? Bied vanaf 47!Chris de Moor. -LANDSCHAP I- Lithografie. Handgesigneerd en genummerd. kopen? Bied vanaf 47!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Chris de Moor (1899-1981)
GesigneerdHandgesigneerd

Chris(tiaan) de Moor. (1899-1981)

Prachtig uitgevoerde lithografie van zijn in gemengde techniek getekende (Italiaanse) landschappen.

Titel: z.t. Landschap I.

Afmetingen blad: 44,5 x 65 cm.

Afmetingen beeld: +/- 39 x 58 cm.

Techniek: Lithografie in de offsettechniek.

Signatuur: r.o. Christiaan de Moor. In potlood.

Oplagenummer: XVIII / XXV. l.o. In potlood.

Dit werk is niet gedateerd, maar is waarschijnlijk van na 1966 toen hij in Italië ging wonen.

Conditie: In uitstekende staat.

Verzending: Door Post.nl. Aangetekend met Track en Trace  € 12,50. Naar België  € 20,-

Dit item is verkocht voor 47,00
Starttijd:03-08-2017 om 14:30
Eindtijd:11-08-2017 om 14:30
acoaco
05 aug. / 16:48
€ 47