Christo - Mastaba of Abu Dhabi - handgesigneerd-

Christo - Mastaba of Abu Dhabi - handgesigneerd- kopen? Bied vanaf 500!
Christo - Mastaba of Abu Dhabi - handgesigneerd- kopen? Bied vanaf 500!Christo - Mastaba of Abu Dhabi - handgesigneerd- kopen? Bied vanaf 500!Christo - Mastaba of Abu Dhabi - handgesigneerd- kopen? Bied vanaf 500!Christo - Mastaba of Abu Dhabi - handgesigneerd- kopen? Bied vanaf 500!Christo - Mastaba of Abu Dhabi - handgesigneerd- kopen? Bied vanaf 500!Christo - Mastaba of Abu Dhabi - handgesigneerd- kopen? Bied vanaf 500!Christo - Mastaba of Abu Dhabi - handgesigneerd- kopen? Bied vanaf 500!Christo - Mastaba of Abu Dhabi - handgesigneerd- kopen? Bied vanaf 500!Christo - Mastaba of Abu Dhabi - handgesigneerd- kopen? Bied vanaf 500!Christo - Mastaba of Abu Dhabi - handgesigneerd- kopen? Bied vanaf 500!Christo - Mastaba of Abu Dhabi - handgesigneerd- kopen? Bied vanaf 500!Christo - Mastaba of Abu Dhabi - handgesigneerd- kopen? Bied vanaf 500!Christo - Mastaba of Abu Dhabi - handgesigneerd- kopen? Bied vanaf 500!
  • Christo (1935-2020)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen78 x 58 cm (h x b)
Incl. lijst113 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

CHRISTO, Mastaba, handsigned.
Image 78 x 58 cm, Sheet 100 x 70 cm, Framed 113 x 93 cm.
In uitstekende staat !!!
Provenance:
Fam Remory, Belgium.
Galeria Llucmajor, Spain, both from above.
private collection, The Nederland, both from above.
Christo's Mastaba is een grootschalig sculptuurproject van wijlen de kunstenaars Christo en Jeanne-Claude, die bekend staan om hun tijdelijke en monumentale werken die de omgeving transformeren. Het woord "mastaba" betekent "bank" in het Arabisch en verwijst naar een oude Egyptische graftombe met een rechthoekige basis en schuine zijden. Christo en Jeanne-Claude hadden een mastaba met duizenden olievaten voor ogen, als symbool van het industriële tijdperk en de rol van olie in de wereldeconomie.

Het eerste mastaba project werd in 1977 ontworpen voor de woestijn van Abu Dhabi, Verenigde Arabische Emiraten. Het zou 's werelds grootste sculptuur zijn geweest, met 410.000 veelkleurige vaten die een mozaïek van felle kleuren vormen die contrasteren met het zand.

Can be shipped worldwide at buyer's expense.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Waalre, Nederland

Starttijd3-3-2024 om 21:18
Eindtijd12-3-2024 om 22:59
Openingsbod € 500
ObjectlocatieWaalre,  Nederland