Christo - The Umbrellas - Japan
Grote foto-litho op glanzend papier
Handgesigneerd rechtsboven in stift
Gelimiteerde oplage van 300 stuks
Uitgegeven door Poligrafa, Barcelona
93 x 61 cm
"The Umbrellas" was een project dat gelijktijdig liep in de Verenigde Staten en Japan van 1984 tot 1991, er stonden 3100 geopende "Umbrellas" over meer dan 19 kilometer in een vallei in Japan en 29 kilometer in een vallei in Californië.
Wordt verzekerd verzonden met track en trace.