Christo - Wrapped Reichstag - XXL artcard - handgesigneerd - incl. groot stukje stof - Verkocht

Christo - Wrapped Reichstag - XXL artcard - handgesigneerd - incl. groot stukje stof kopen? Bied vanaf 145!
Grafiek (handgesigneerd)

Christo - Wrapped Reichstag - XXL artcard - handgesigneerd - incl. groot stukje stof kopen? Bied vanaf 145!Christo - Wrapped Reichstag - XXL artcard - handgesigneerd - incl. groot stukje stof kopen? Bied vanaf 145!Christo - Wrapped Reichstag - XXL artcard - handgesigneerd - incl. groot stukje stof kopen? Bied vanaf 145!Christo - Wrapped Reichstag - XXL artcard - handgesigneerd - incl. groot stukje stof kopen? Bied vanaf 145!
  • Christo (1935-2020)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
TechniekGemengde Druktechniek
IngelijstIngelijst
Afmetingen13 x 23 cm (h x b)
Incl. lijst27.5 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie, ingelijste artcard XXL, inclusief groot stukje fabric van 7 x 4,5 cm.
Project: ‘Wrapped Reichstag’, 1971-1995 te Berlijn, Duitsland.
U ziet de westgevel ’s middags.
Afmeting van de artcard is 13 x 23 cm (H x B), groot formaat!
Deze is handgesigneerd door Christo en Jeanne-Claude.
Foto: © Wolfgang Volz / © Christo 1999.
Professioneel ingelijst in zwart matte baklijst met floatglas.
Buitenafmetingen lijst 27,5 cm x 37,5 cm (H x B).

 Het kunstenaarsduo Christo en Jeanne-Claude was er na 23 jaar hard onderhandelen eindelijk in geslaagd het monumentale gebouw in te pakken. De zilverachtige stof, gemaakt van 100.000 vierkante meter vuurvast plastic en vastgemaakt met blauwe touwen, glinsterde goud in het juiste licht.

PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 22,50
Naar Duitsland € 22,50
Europese Unie € 26,50
Wereldwijd € 68,50

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAssenede,  België
Starttijd27-7-2021 om 14:17
Eindtijd1-8-2021 om 22:27
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken