Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993)

Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993) kopen? Bied vanaf 620!
Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993) kopen? Bied vanaf 620!Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993) kopen? Bied vanaf 620!Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993) kopen? Bied vanaf 620!Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993) kopen? Bied vanaf 620!Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993) kopen? Bied vanaf 620!
  • Co Westerik (1924-2018)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1993
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 x 25 cm (h x b)
Incl. lijst60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai werk van Co Westerik uit 1999. Het werk is linksonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Kunstenaar: Co Westerik
Titel: Zonder titel
Jaar: 1999
Techniek: Gemengde techniek: Pentekening/ Aquarel
Oplage: Unicum
Gesigneerd: Linksonder
Afwerking: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 25 x 35 cm
Afmeting lijst (HxB): 41,5 x 51,5 cm
Conditie werk: Zeer goed
Conditie lijst: Gebruikt
Referentie: ZK3001157

 Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft gebruikssporen.

Starttijd27-12-2023 om 6:32
Eindtijd7-1-2024 om 19:09
Openingsbod € 620
ObjectlocatieHamont - Achel,  België