Cole Morgan - Litho: Hip Hand - 1992 - Verkocht

Cole Morgan - Litho: Hip Hand - 1992 kopen? Bied vanaf 199!
Grafiek (handgesigneerd)

Cole Morgan - Litho: Hip Hand - 1992 kopen? Bied vanaf 199!Cole Morgan - Litho: Hip Hand - 1992 kopen? Bied vanaf 199!Cole Morgan - Litho: Hip Hand - 1992 kopen? Bied vanaf 199!Cole Morgan - Litho: Hip Hand - 1992 kopen? Bied vanaf 199!
  • Cole Morgan (1950)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55.5 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage43/75

Zeefdruk van Cole Morgan. Jaar: 1996.  Nummer: 43/75. Afmetingen op karton: H59.5 x b79.5cm. Afmetingen voorstelling: H55.5 x b76cm. Het werk is rechts onderin gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Cole Morgan werd geboren in 1950 in New York en verhuisde in de jaren zeventig naar Europa na het behalen van zijn BA in Fine Arts aan de Universiteit van New Mexico in Albuquerque. Hij studeerde twee jaar kunstgeschiedenis en lithografie aan het Centro d'Arte Graffico in Florence voordat hij in 1973 en 1974 aan de Vrije Akademie in Den Haag begon.

Nu woonachtig in België, onderhoudt Morgan een nauwe relatie met Nederland, waar hij aanzienlijke successen heeft geboekt als artiest - zoals elders in Europa en de VS. Zo werden in 2007 tentoonstellingen van zijn werk over de hele wereld georganiseerd: in Nederland, Zürich, Seoul, San Francisco en New York.

Dit is wat Cole Morgan te zeggen heeft over zijn werk: "Ze op je gemak onderzoeken is graven en ontdekken, waarbij je voortdurend de lagen van compositie, kleur, tekst, krassen en lijnen afpelt die zowel opzettelijk als onbedoeld zijn - een beetje zoals een ui pellen.”

“Tijdens je visuele reis word je aangenaam geplaagd. Geplaagd omdat je probeert betekenis en richting toe te kennen aan de verschillende elementen op het doek, om vervolgens te ontdekken dat je een doodlopende weg bent ingeslagen. Geplaagd omdat je zult ontdekken dat teksten en associaties waarvan je denkt dat je ze hebt ontcijferd, er nooit waren om te worden ontcijferd.”

De vormen en lijnen en kleine, onbeduidende plaatsingen en toewijzingen, hoewel schijnbaar toevallig, zijn met grote nauwkeurigheid vastgelegd. Er zitten geen ‘ongelukjes’ in mijn composities. Ik zou deze willekeur categoriseren als 'gecontroleerde spontaniteit'. Al deze processen samen, wanneer ze worden gehanteerd met oog voor balans en weten wanneer te stoppen, maken het schilderen tot een verrijkende ervaring.”
In zeer goede staat. Het werk zit aan de bovenkant op karton vast gemaakt.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 28,95
Naar Duitsland € 28,95
Europese Unie € 28,95
Wereldwijd € 50,00

Cole Morgan (1950)

Nederlands NederlandsAmerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  KiewitKunst
6255 verkochte items
Alle items van deze verkoper (567)
76 cm
55.5 cm

Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
Starttijd5-8-2021 om 22:57
Eindtijd17-8-2021 om 0:28
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken