| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1973 |
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Stijl | Modern |
| Onderwerp | Dieren |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 75 |
Karakteristiek werk van (toen nog) William Kuik uit 1973. Litho op papier, met potlood gesigneerd en genummerd (33/75), in de steen in spiegelbeeld gedateerd, getiteld en nogmaals gesigneerd. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 40cm x 30cm (blad), 29cm x 20cm (beeld)
| Conditie | |||
| Conditie | Zeer Goed | ||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 5 kg.
| Garantie | |||