14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets op geschept Rives papier van Eduard Flor, genummerd 17/40 en gesigneerd in potlood. Afm. blad 49.8x65,5, beeld 23,5x17,5 cm. In perfecte staat.
Verzending tussen twee platen, 8,50, aangetekend 10,15
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorthuizen, Nederland |
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 5-8-2017 om 13:09 |
Eindtijd | 20-8-2017 om 12:09 |