Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets/Aquatint |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 47 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 150 |
Karakteristiek, mooi werk van Eduard Flor. Aquatint ets op dik papier, met potlood gesigneerd en genummerd (68/150). In zeer goede conditie; in de hoek van het blad linksonder zit een vochtvlek, ver van het beeld. Ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 51cm x 47cm (blad), 34cm x 28cm (totaalbeeld), 24cm x 18cm (etsbeeld)
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
In de hoek van het blad linksonder zit een vochtvlek, ver van het beeld. Ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 20-11-2021 om 17:11 |
Eindtijd | 4-12-2021 om 20:45 |