Eugene Brands - fruitschaal - Verkocht

Eugene Brands - fruitschaal kopen? Bied vanaf 225!
Eugene Brands - fruitschaal kopen? Bied vanaf 225!Eugene Brands - fruitschaal kopen? Bied vanaf 225!Eugene Brands - fruitschaal kopen? Bied vanaf 225!
  • Eugene Brands (1913-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen53 cm x 63 cm (h x b)
Lijst76 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage106/250
Hand gesigneerd en genummerd.

Eugene Brands (1913-2002)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (19)
Geplaatst door  bedi
FA. (9)

122 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
81 cm
76 cm
63 cm
53 cm
Dit item is verkocht voor 258,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-04-2020 om 17:03
Eindtijd:05-05-2020 om 22:48
Sijbring
05 mei / 22:24
€ 225