Weinig geziene ets door Floris Verster van Wulverhorst. Voorstelling getiteld 'Polderwater', ets uit 1890 Losbladig onder passepartout, beeldmaat 10x15, bladmaat 15x23, p.p.maat 28x38 gesigneerd in potlood l.o.: 'Floris Verster' (N.B.: geen authentieke signatuur) Annatatie in potlood r.o.: '1947 gedrukt door S. Hartz' Literatuur: Scherjon 17 Het betreft hier dus een herdruk door S.L. Hartz uit 1947. De etsplaat bevindt zich in het Rijksprentenkabinet van het Rijksmuseum in Amsterdam.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50