Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1993 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 82.5 x 77.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 69/125 |
Conditie | |||
Conditie | Redelijk | ||
Het werk is in goede staat echter enkele vlekjes (linksonder). Zie foto's. Netjes ingelijst en achter glas. | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maarssen, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter