In heldere kleuren gemaakte hoogdruk van Fon Klement uit 1984 Oplagenummer:33/100 Uiteraard potlood gesigneerd gedateerd genummerd door Klement. Ophangklaar strak ingelijst. Gezien de grote en kwetsbaarheid is verzenden niet verstandig. Afhalen kan in eindhoven Bezorging is mogelijk vanaf eindhoven in een straal van 250 km a 0,30
Nieuwstaat