Fon Klement - Perissable

Fon Klement - Perissable kopen? Bied vanaf 65!
Fon Klement - Perissable kopen? Bied vanaf 65!Fon Klement - Perissable kopen? Bied vanaf 65!
  • Fon Klement (1930-2000)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1966
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen47 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage24 exemplaren

Vroeg werk van Fon Klement. Ophalen met passe partout, verzenden zonder.

Gesigneerd en genummerd. De druk kan worden beoordeeld en/of opgehaald in  de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.  Tijdens de pandemie kunnen we uw aankopen opslaan in één van onze opslagkamers.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Fon Klement (1930-2000)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (997)
72 cm
47 cm
Sluit over 1d 2u 8m 13s
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:19-09-2022 om 12:14
Eindtijd:02-10-2022 om 22:18