Ger Lataster - grote ets met tekstblad: Neruda - 1981 - Verkocht

Ger Lataster - grote ets met tekstblad: Neruda - 1981 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Ger Lataster - grote ets met tekstblad: Neruda - 1981 kopen? Bied vanaf 75!Ger Lataster - grote ets met tekstblad: Neruda - 1981 kopen? Bied vanaf 75!Ger Lataster - grote ets met tekstblad: Neruda - 1981 kopen? Bied vanaf 75!Ger Lataster - grote ets met tekstblad: Neruda - 1981 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (313)
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen59 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Ger Lataster uit de serie: Neruda. Jaar: 1981. Afmetingen blad incl. tekstblad: H59 x b120 cm. Afmetingen blad van ets: H59 x b60 cm. Afmetingen ets: h48 x b54 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De verzendkosten zijn iets hoger omdat het werk, i.v.m. de papierdikte, plat verzonden moet worden.

In goede staat

Ger Lataster (1920-2012)

Alle items van deze kunstenaar(31)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
60 cm
59 cm
Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-08-2020 om 23:52
Eindtijd:13-08-2020 om 20:44
Nicoboeijink
13 aug. / 09:53
€ 75