Gerrit de Jong - Bedrijvigheid op De Schelde - Droge naald ets

Gerrit de Jong - Bedrijvigheid op De Schelde - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!
Gerrit de Jong - Bedrijvigheid op De Schelde - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!Gerrit de Jong - Bedrijvigheid op De Schelde - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!Gerrit de Jong - Bedrijvigheid op De Schelde - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!Gerrit de Jong - Bedrijvigheid op De Schelde - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!Gerrit de Jong - Bedrijvigheid op De Schelde - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!Gerrit de Jong - Bedrijvigheid op De Schelde - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!Gerrit de Jong - Bedrijvigheid op De Schelde - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!
  • Gerrit de Jong (1905-1978)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekDroge Naald
StijlRealistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen19 cm x 30.5 cm (h x b)
Passe-partout36 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Droge naald ets door Gerrit de Jong
Voorstelling van De Schelde met bedrijvige scheepvaart
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 19x30.5, p.p.maat 36x46.
Gesigneerd in potlood r.o.: 'G de Jong'
Titel en annotatie in potlood l.o.: 'De Schelde'  Dr naald'
Herkomst: Kunsthandel Ronald Jansen, Weesp'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Sluit over 4d 1u 56m 31s
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:19-09-2022 om 08:57
Eindtijd:30-09-2022 om 19:48