Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Varia |
Jaartal | 1983 |
Afmetingen | 22 x 30.5 x 1.5 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Rietveld Schröder huis, schaal. 1 : 50.
Bouwplaat compleet, nieuwstaat zie foto's 1983,
In prima staat behoudens één blad met een paar roestvlekjes, rest is volledig in orde.
Volledige bouwplaten doos van Rietveld Schroder huis. Eerste uitgave.
Victor Veldhuyzen Van Zanten
Doos: 30,5 x 22 x 1,5 cm.
Te maken huis: 27 x 19 x18 cm
Zeldzaam item!
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Obbicht, Nederland |
Starttijd | 29-1-2019 om 13:46 |
Eindtijd | 5-2-2019 om 21:09 |