Hannes Postma - Good Morning, litho

Hannes Postma - Good Morning, litho kopen? Bied vanaf 50!
Hannes Postma - Good Morning, litho kopen? Bied vanaf 50!Hannes Postma - Good Morning, litho kopen? Bied vanaf 50!Hannes Postma - Good Morning, litho kopen? Bied vanaf 50!Hannes Postma - Good Morning, litho kopen? Bied vanaf 50!
  • Hannes Postma (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekLitho
StijlSurrealistisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40

Ronduit fantastisch werk van Hannes Postma, uit zijn “vuurtoren periode”.  Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (2/40) en in de plaat gesigneerd en gedateerd (1971).  In goede conditie; wat kreukjes in de rand van het blad onderaan en een lichte vlek.  Allemaal redelijk ver verwijderd van het beeld; ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.

Afmetingen: 77cm x 57cm (blad), 64cm x 46cm (beeld)

Wat kreukjes in de rand van het blad onderaan en een lichte vlek. Allemaal redelijk ver verwijderd van het beeld; ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.

Hannes Postma (1933)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (17)
Geplaatst door  Rosser
FA. (176)

3036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (250)
77 cm
57 cm
Sluit over 4d 8u 21m 14s
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:17-09-2022 om 12:56
Eindtijd:01-10-2022 om 20:37