Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1975 |
Techniek | Litho |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 57 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | prent 190 |
Fraaie kleurrijke litho van Hannes Postma uit 1975. Met potlood gesigneerd, gedateerd, en genummerd (190/190).
U kunt de litho vooraf bekijken en of ophalen bij galerie Rotor in Gorcum of toegestuurd krijgen via aangetekende post. U kunt het werk ook kosteloos laten opslaan om het in een later stadium op te komen halen. Ook verzorgen wij inlijstingen.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 11-2-2022 om 19:24 |
Eindtijd | 25-2-2022 om 20:30 |