Hannes Postma - zonder titel

Hannes Postma - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!
Hannes Postma - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!Hannes Postma - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!
  • Hannes Postma (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1982
TechniekLitho
StijlMinimalistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen74 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageIX/XV

Fraaie lithografie van Hannes Postma .
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Hannes Postma (1933)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (18)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2162 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1029)
54 cm
74 cm
Starttijd:13-08-2022 om 12:06
Eindtijd:27-08-2022 om 22:53
Openingsbod € 85
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland