Harry Maas - Bloemenmeisje op het Vrijthof

Harry Maas - Bloemenmeisje op het Vrijthof kopen? Bied vanaf 4500!
Harry Maas - Bloemenmeisje op het Vrijthof kopen? Bied vanaf 4500!Harry Maas - Bloemenmeisje op het Vrijthof kopen? Bied vanaf 4500!Harry Maas - Bloemenmeisje op het Vrijthof kopen? Bied vanaf 4500!
  • Harry Maas (1906-1982)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1972
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 97 x 79 cm (h x b)
Incl. lijst 117 x 101 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Titel: bloemenmeisje op de Vrijthof.

Kunstenaar: Henri Frans Hubert ('Harry') Maas (1906-1982) was een Nederlandse schilder die vooral bekend stond om zijn voorliefde voor het vrouwelijk schoon in zijn werken.

Stijl en Onderwerp: Het werk, een olieverfschilderij op doek, toont een stijlvolle jonge vrouw met een paraplu op een marktscène op het Vrijthof in Maastricht tijdens regenachtig weer. Maas schilderde vaak scènes met dames in stedelijke setting, ook Parijs en Londen, waar zijn werken goed verkocht werden.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Laren, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25