Harry Maas - Rust halte stadsdienst

Harry Maas - Rust halte stadsdienst kopen? Bied vanaf 4500!
Harry Maas - Rust halte stadsdienst kopen? Bied vanaf 4500!Harry Maas - Rust halte stadsdienst kopen? Bied vanaf 4500!Harry Maas - Rust halte stadsdienst kopen? Bied vanaf 4500!
  • Harry Maas (1906-1982)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1972
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 97 x 79 cm (h x b)
Incl. lijst 117 x 101 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Titel: Hoewel niet direct bevestigd door een online bron, is de tekst "RUS HALTE STARSDIENST" (vermoedelijk "RUST HALTE STADSDIENST") zichtbaar op een bord in het schilderij en zou dit de titel kunnen zijn.

Kunstenaar: Henri Frans Hubert ('Harry') Maas (1906-1982) was een Nederlandse schilder die vooral bekend stond om zijn voorliefde voor het vrouwelijk schoon in zijn werken.

Stijl en Onderwerp: Het werk, een olieverfschilderij op doek, toont een stijlvolle jonge vrouw met een paraplu op wat een markt- of straatscène in Parijs lijkt te zijn tijdens regenachtig weer. Maas schilderde vaak scènes met dames in Parijs of Londen, waar zijn werken goed verkocht werden.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Laren, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25