Hendrik Willem Mesdag - & C.L. Dake - Botters op zee

Hendrik Willem Mesdag - & C.L. Dake - Botters op zee kopen? Bied vanaf 300!
Hendrik Willem Mesdag - & C.L. Dake - Botters op zee kopen? Bied vanaf 300!Hendrik Willem Mesdag - & C.L. Dake - Botters op zee kopen? Bied vanaf 300!Hendrik Willem Mesdag - & C.L. Dake - Botters op zee kopen? Bied vanaf 300!Hendrik Willem Mesdag - & C.L. Dake - Botters op zee kopen? Bied vanaf 300!Hendrik Willem Mesdag - & C.L. Dake - Botters op zee kopen? Bied vanaf 300!Hendrik Willem Mesdag - & C.L. Dake - Botters op zee kopen? Bied vanaf 300!Hendrik Willem Mesdag - & C.L. Dake - Botters op zee kopen? Bied vanaf 300!Hendrik Willem Mesdag - & C.L. Dake - Botters op zee kopen? Bied vanaf 300!Hendrik Willem Mesdag - & C.L. Dake - Botters op zee kopen? Bied vanaf 300!Hendrik Willem Mesdag - & C.L. Dake - Botters op zee kopen? Bied vanaf 300!Hendrik Willem Mesdag - & C.L. Dake - Botters op zee kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  Robert100

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Hendrik Willem Mesdag (1831-1915)
TypePrenten voor 1900
Jaartal1879
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen66 cm x 53 cm (h x b)
Lijst92 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
itemOptions.undefined.label225
Hand gesigneerde ets van H.W. Mesdag

Starttijd:24-05-2022 om 11:55
Eindtijd:31-05-2022 om 20:27
Openingsbod€ 300
ObjectlocatiePurmerend, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie