Henk Melgers - Cafe-interieur - Houtsnede

Henk Melgers - Cafe-interieur - Houtsnede kopen? Bied vanaf 120!
Henk Melgers - Cafe-interieur - Houtsnede kopen? Bied vanaf 120!Henk Melgers - Cafe-interieur - Houtsnede kopen? Bied vanaf 120!Henk Melgers - Cafe-interieur - Houtsnede kopen? Bied vanaf 120!Henk Melgers - Cafe-interieur - Houtsnede kopen? Bied vanaf 120!Henk Melgers - Cafe-interieur - Houtsnede kopen? Bied vanaf 120!Henk Melgers - Cafe-interieur - Houtsnede kopen? Bied vanaf 120!
  • Henk Melgers (1899-1973)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Hout/Linosnede
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 15 x 10.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Houtsnede door Henk Melgers
Voorstelling van een cafe-interieur
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 15x10.5, bladmaat 34x25
Gesigneerd in potlood r.o.: 'H. Melgers'
Gemonogrammeerd in de plaat l.o.: 'HM'
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00