Kleurig stilleven met bloemen in een aardewerk kan en een schaal met peren.
Gesigneerd rechtsonder.
Doekmaat 59x45 cm.
Lijstmaat 70,5x57x4 cm.
Gebruikssporen aanwezig.
Henri Frédéric Boot werd geboren te Maastricht op 8 februari 1877 en overleed te Haarlem op 3 maart 1963.
Aanvankelijk opleiding in de klassieke talen aan de universiteit van Leiden.
Later de Academie voor Beeldende Kunstenaars te Rotterdam.
Had veel leerlingen, o.a. Kees Verwey, Otto B. de Kat, Poppe Damave, Piet Kloes, Josef Santen, Leen Spierenburg, Frans Verpoorten, Eduard Verboog en Leo de Winter.
Lid van Arti et Amicitiae, Sint Lucas, De Onafhankelijken en K.Z.O.D. te Haarlem (als voorzitter)
De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit authentieke werk.