Henri Plaat - Compositie met figuurtjes, litho

Henri Plaat - Compositie met figuurtjes, litho kopen? Bied vanaf 45!
Henri Plaat - Compositie met figuurtjes, litho kopen? Bied vanaf 45!Henri Plaat - Compositie met figuurtjes, litho kopen? Bied vanaf 45!Henri Plaat - Compositie met figuurtjes, litho kopen? Bied vanaf 45!
  • Henri Plaat (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen77 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190

Mooi, karakteristiek werk van Henri Plaat, uitgegeven door Prent 190.  Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1971) en genummerd (162/190).  In uitstekende conditie.

Afmetingen: 77cm x 57cm (blad), 59cm x 44cm (beeld litho)

Henri Plaat (1936)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  Rosser
FA. (178 )

3095 verkochte items
Alle items van deze verkoper (221)
57 cm
77 cm
Sluit over 1d 23u 46m 41s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:26-11-2022 om 10:46
Eindtijd:10-12-2022 om 20:37