Leon Spierenburg - Twee botters
Jits Bakker - Gesign: de schilder Jits Bakker & monumentale monografie -> gratis verzending NL
Germaine Boy - Portret elegante dame met voile
Jean Pierre Vielfaure - Litho: Opéra Civilisation - 1968
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1971 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 77 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 190 |
Mooi, karakteristiek werk van Henri Plaat, uitgegeven door Prent 190. Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1971) en genummerd (162/190). In uitstekende conditie.
Afmetingen:
77cm x 57cm (blad), 59cm x 44cm (beeld litho)
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen) of het kan goed verpakt en aangetekend verzonden
worden op kosten van de koper.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 26-11-2022 om 10:46 |
Eindtijd | 2-3-2023 om 22:30 |