Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1971 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 25 exemplaren |
Vroeg grafiek van Henri Plaat. Naar ons idee een kunstenaar met een prachtig oeuvre die nog niet de aandacht krijgt die hij verdient. Gesigneerd met potlood.
We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Verzenden | Pakketpost |
Prijs | Tot 2 kg. |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 26-3-2022 om 12:01 |
Eindtijd | 15-4-2022 om 8:14 |